ADJ Dotz Flood 6x 30 Watt COB TRI LED İle Boyama Efekti

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Dotz Flood
Stok 50

Genel Bakış

6x 30 Watt COB TRI LED İle Boyama Efekti     ADJ Dotz Flood geliştirilmiş COB LED teknolojisini kullanır. Daha güçlü LED motoru küçük bir alana yerleştirilmiştir. Ünite yüksek çıkışlı, sakin renk harmanı üretir, 6...

6x 30 Watt COB TRI LED İle Boyama Efekti
 

 
ADJ Dotz Flood geliştirilmiş COB LED teknolojisini kullanır. Daha güçlü LED motoru küçük bir alana yerleştirilmiştir.

Ünite yüksek çıkışlı, sakin renk harmanı üretir, 6 adet TRI COB LED tarafından çalıştırılır. Dotz Flood sahne ve gece-kulübü ışıklandırması için uygundur, çünkü geniş kapsamda, kısa mesafeyle ve RGB renk gölgeleri bulundurmayan bir üretim gerçekleştirir.

Dotz Flood, ışın açısını düzenleyen sundurma kapıları bulundurur. Maksimum ışın açısı genişliği 60 derecedir. Bu ünite ADJ DF FC kablosuz pedal kontrol ünitesi ile uyumludur (ayrı olarak satılır).

Ünite birçok profesyonel özellik barındırır: %0-100 elektronik karartma, strobe/pulse efekti, yerleşik şovlar ve renk makroları ve 4-düğmeli LCD DMX ekran. Dotz Flood, yerleşik programları vasıtasıyla tek-başına çalışabilir ya da sese duyarlı veya bir DMX kontrol ünitesi vasıtasıyla çalıştırılabilir. Ayrıca, ADJ UC3 Serisi kontrol üniteleri ile uyumludur.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.