ADJ Dotz TPar System

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Dotz TPar System
Stok 50

Genel Bakış

Dotz TPar System        ADJ Dotz TPar System, hepsi-1-arada bir setten oluşan etkileyici bir LED Wash sistemidir.     Sahne ışıklandırması için idealdir. Bu ışıklandırma seti; 4-kafalı T-Bar ışık sistemi, 4 adet 30-Watt COB TRI LED ...

Dotz TPar System 
 
 

 
ADJ Dotz TPar System, hepsi-1-arada bir setten oluşan etkileyici bir LED Wash sistemidir.
 
 
Sahne ışıklandırması için idealdir. Bu ışıklandırma seti; 4-kafalı T-Bar ışık sistemi, 4 adet 30-Watt COB TRI LED (RGB) ışık kaynağı, geniş açılı bir üretim, doygun renkler ve ortalama 50,000 saat ömürlü LED lere sahiptir. 90-derece ışın açıları ile geniş bir alanı kaplayan üretim gerçekleştirir. Opsiyonel olarak, sete dahil edilmiş 20-derece lens kitini kullanabilirsiniz.

Dotz Par System in kurulumu ve demonte edilmesi kolaydır, buna ilave yarattığı düşük ısı yayılımı sayesinde çevresinde bulunanlar rahatsız olmaz. Sistemin içinde 1 adet Tripod stand, 1 adet ayak kontrol birimi, 1 adet RF uzaktan kumanda ve ekipmanın korunması için 1 adet çanta vardır.

Yerleşik programları ve ayak kontrol birimine ilave olarak XLR I/O' lardan cihaz istenirse harici bir DMX controller vasıtasıyla da çalıştırılabilir. Opsiyonel çalışma süreci için T-bar üzerine 2 adet ışık donanımı monte edilebilecek bağlantılar ilave edilmiştir, bu donanımlar direkt olarak barın arka panelinden devreye alınabilir.

 

 
Sistemin içindekiler


 
  • 4 adet COB LED Par Wash Işık Kaynakları
  • 1 adet Ayak Kontrol Birimi
  • 1 adet Işık Standı
  • 1 adet RF Uzaktan Kumanda
  • 1 adet Stand Çantası
  • 1 adet Yumuşak case, ışıklandırma sistemi için

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.