ADJ Fog Furry 2000 1100 Watt Taşınabilir Yüksek Çıkışlı Sis Makinesi

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Fog Furry 2000
Stok 50

Genel Bakış

1100 Watt Taşınabilir Yüksek Çıkışlı Sis Makinesi   ADJ Fog Fury 2000, 1100 W taşınabilir, yüksek çıkışlı bir sis makinesidir. Teknolojinin yeniliklerini barındırır. Özel bir ısıtıcı elemanına sahiptir, aktarım sırasında boru tı...

1100 Watt Taşınabilir Yüksek Çıkışlı Sis Makinesi 
  • ADJ Fog Fury 2000, 1100 W taşınabilir, yüksek çıkışlı bir sis makinesidir. Teknolojinin yeniliklerini barındırır. Özel bir ısıtıcı elemanına sahiptir, aktarım sırasında boru tıkanmasının önlenmesi için yağ tipi kullanır. Ayrıca, optimum çıkış için yüksek performanslı bir pompa sistemi ile ekipmanlandırılmıştır. ADJ' nin Elektronik Termo Sensörü (ETS) teknolojisi optimum ısı seviyesini sürdürmek ve sis çıkışları arasında ısınma sürelerini önlemek için üniteye dahil edilmiştir.
  • Fog Fury 2000 ayrıca, devrenin ısınması, kullanıma hazır olması ya da sis yakıtının düşük olmasına bağlı olarak renk değişimi gösteren bir LED ısıtıcı gösterge sistemi gibi kullanışlı özelliklere sahiptir.
  • Bu sis makinesi dakikada yaklaşık 198 metreküp sis üretir, 2,5 litre kapasiteli harici bir yakıt tankına ve 8 dakika ısınma süresine sahiptir. Bu makine sadece su-bazlı sis yakıtı kullanır.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.