ADJ Fog Furry 3000 1500 Watt Güç İle Çalışan Profesyonel DMX Sis Makinesi

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Fog Furry 3000
Stok 50

Genel Bakış

1500 Watt Güç İle Çalışan Profesyonel DMX Sis Makinesi       ADJ Fog Fury 3000, 1500 W güç ile çalışan profesyonel DMX Sis Makinesidir. Yeni, geliştirilmiş bir teknoloji barındırır. Boru hattının tıkanmasını önleyen, yağ t...

1500 Watt Güç İle Çalışan Profesyonel DMX Sis Makinesi
 
 


 
  • ADJ Fog Fury 3000, 1500 W güç ile çalışan profesyonel DMX Sis Makinesidir. Yeni, geliştirilmiş bir teknoloji barındırır. Boru hattının tıkanmasını önleyen, yağ tipi bir aktarım kullanan özel bir ısı element dizaynına sahiptir. Ayrıca, optimum çıkış için yüksek performanslı pompa sistemi ile ekipmanlandırılmıştır. ADJ' nin Elektronik Termo Sensör (ETS) teknolojisi cihaza monte edilmiştir, böylece optimum ısı seviyesi, sis patlamaları arasında ısınma süreleri olmadan, sürekliliğini korur.
  • Fog Furry 3000 ayrıca, LED ısıtıcı endüksiyon sistemi gibi; kullanışlı özelliklere sahiptir, sistemin ısısı hangi seviyede olursa olsun ya da sis likiti düşükken bile sistemi kullanıma hazır tutar. Arka panelinde 3-düğmeli dijital LCD ekran ile çalışan yerleşik DMX kontrol sistemine sahiptir ve 3 adet çalışma modu bulunur: Manual, DMX ya da yerleşik Zaman Kontrolü.
  • Sis üretici, dakika başına sisten 21,000 kübik fit üretimi yapar, 5 litre kapasite ile harici bir tank a sahiptir ve 8 dakika ısınma süresi vardır. Makine için su-bazlı sis yakıtı kullanılmalıdır.

     

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.