ADJ Fun Factor LED Strobe Işıklandırma Efekti ve 5 adet Lens ve 4 Adet Strobe

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Fun Factor LED
Stok 50

Genel Bakış

Strobe Işıklandırma Efekti ve 5 adet Lens ve 4 Adet Strobe   ADJ Fun Factor LED , Strobe Işıklandırma efekti ve 5 adet lens ve 4 adet strobe şeritine sahiptir.  American DJ Fun Factor LED, 2-FX-IN-1 DMX LED Moonflower + ...

Strobe Işıklandırma Efekti ve 5 adet Lens ve 4 Adet Strobe

 
ADJ Fun Factor LED , Strobe Işıklandırma efekti ve 5 adet lens ve 4 adet strobe şeritine sahiptir. 


American DJ Fun Factor LED, 2-FX-IN-1 DMX LED Moonflower + Strobe Işıklandırma efekti ve 5 adet lens ve 4 adet strobe şeritine sahiptir. Kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz LEDleri bulunur. Bu efekt, küçük kulüpler, müzik grupları, paten pistleri ve gezici eğlenceler için çoklu efektleri tek bir ışık şovunda, taşıma için fazladan donanımlara ihtiyaç duymadan barındırır.

Fun Factor LED kullanımı-kolay 3 adet çalışma moduna sahiptir: DMX controller, Master/Slave & Sound Active. Sound Active ya da Master/Slave modlarında çalıştırılması için birkaç tane yerleşik programı vardır. Kullanıcılar ayrıca, cihazı Açıp/Kapatmak için ve program değiştirmek için kullanımı-kolay UC3 kumandasını kullanabilirler (ayrı olarak satılır). 17 ye kadar Fun Factor LED leri IEC bağlantıları vasıtasıyla başka ünitelere zincirleme olarak bağlanabilir.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.