ADJ Gobo Motion LED

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Gobo Motion LED
Stok 50

Genel Bakış

Gobo Motion LED    ADJ Gobo Motion LED, tek bir ışık gösterisinde birden fazla üniteyi taşıma zorunluluğu olmaksızın birden fazla efekti yaratabilme rahatlığını sunmaktadır. ADJ Gobo Motion LED’de hızlı tarama yapan TRI LED renkli ...

Gobo Motion LED 


 
ADJ Gobo Motion LED, tek bir ışık gösterisinde birden fazla üniteyi taşıma zorunluluğu olmaksızın birden fazla efekti yaratabilme rahatlığını sunmaktadır.

ADJ Gobo Motion LED’de hızlı tarama yapan TRI LED renkli ışıklar ve 6 değiştirilebilir mercek siperi bulunmaktadır. Mercek siperleri çıkarılabilir ve ünite 6 direkt ışık kaynağı olarak kullanılabilir. Bu efekt, küçük klüpler ve gezgin eğlence gruplarına, tek bir ışık gösterisinde birden fazla üniteyi taşıma zorunluluğu olmaksızın birden fazla efekti yaratabilme rahatlığını sunmaktadır.

Gobo Motion LED’in kullanımı kolay olup 3 operasyonel modu vardır: DMX kontrol, Master/Slave ve Sound Active. Sound Active veya Master/Slave modlarında kullanıldığında çok sayıda hazır program vardır. Kullanıcılar üniteyi açmak veya kapamak ve farklı programlar arasında dolaşmak için American DJ’in kullanımı kolay UC3 kumandasını da kullanabilirler. Maksimum 9 Gobo Motion LED , IEC güç bağlantıları ile birbirine bağlanabilir.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.