ADJ Inno Color Beam 12 Yüksek Performanslı 36 Watt LED’li Oynar Başlık Aksesuar

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Inno Color Beam 12
Stok 50

Genel Bakış

  Yüksek Performanslı 36 Watt LED’li Oynar Başlık Aksesuar     Inno Color Beam 12, ışık tasarımcıları tarafından ışıklandırma gösterilerini yeni bir seviyeye çıkarmalarına yardımcı olan ve çok rağbet gören yoğun bir ışın etkisi sunan, a...

 

Yüksek Performanslı 36 Watt LED’li Oynar Başlık Aksesuar
 
 

Inno Color Beam 12, ışık tasarımcıları tarafından ışıklandırma gösterilerini yeni bir seviyeye çıkarmalarına yardımcı olan ve çok rağbet gören yoğun bir ışın etkisi sunan, aralıksız, yüksek performanslı 36-Watt LED’li bir Oynar Başlık aksesuarıdır. 12 yüksek kalite CREE LED’ine – 3 Kırmızı, 3 Yeşil, 3 Mavi ve 3 Beyaz -- sahip olan Inno Color Beam LED 12, renkleri rakipsiz bir yumuşaklık ve hassasiyetle karıştırır, ve ayrıca tamamen beyazlaştırma özelliğine de sahiptir. 15°’lik ışın açısı gerçekten şerit halinde uzanan parlak renkli ışın performans ortamını üretebilecek kadar dardır. Bu profesyonel-kalite aksesuarı fiilen herhangi bir eğlence işletmecisinin, klüp sahibinin ya da sahne şovunun görsel tanıtımının, günümüzün en iyi ışıklandırma tasarımcıları ve büyük prodüksiyonları arasında son derece yaygınlaşan üstün etkili ışın efektleri aracılığıyla yeni bir seviyeye yükseltmesini sağlayacaktır.

Bu birim sıkı ve hafiftir ve 2 DMX Kanal Modları ( 9 ya da 16 DMX Kanalları), hassas hareket amaçlı tekleyerek çalışan motorlar, 4-Düğme LED DMX Menü ve 12 dahili Renk Macroları gibi pek çok profesyonel özelliğe sahiptir. Inno Color Beam 12 aynı zamanda Etkin Ses modunda bir çok etkileyici anlık ışık gösterileri yapan dahili programları sayesinde çok iyidir. Daha da ötesinde, non-DMX kullanıcıları kullanımı-kolay UC3 Denetleyici’yi bu aksesuarı çalıştırmak için kullanabilirler.

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.