ADJ Inno Spot LED

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Inno Spot LED
Stok 50

Genel Bakış

Inno Spot LED       Yüksek çıkışlı, Akıllı Oynar Başlıklı 45 W , 8 renk + beyaz ve ayrı ayrı gobo/renk tekerleri bulunuyor.      ADJ, LED teknolojisinin sınırlarını, Inno Spot LED ile zorlamaya devam ediyor, compact bir akıllı Oynar Başl...

Inno Spot LED

 
 
 
Yüksek çıkışlı, Akıllı Oynar Başlıklı 45 W , 8 renk + beyaz ve ayrı ayrı gobo/renk tekerleri bulunuyor. 
 
 
ADJ, LED teknolojisinin sınırlarını, Inno Spot LED ile zorlamaya devam ediyor, compact bir akıllı Oynar Başlıklı 45-Watt parlak LED kaynağı. 6 dönebilen, çıkartılabilir gobo, 8 renk + beyaz ve ayrı ayrı gobo/renk tekerleri bulunuyor. Keskin-köşeli ışını, geleneksel halojen ile benzerdir ya da çıkışlı ışıklandırma efekti güç bölünmesi (93 W) ya da çıkış ışığı ampüllerini değiştirme mücadelesi (LED kaynağı ortalama 50,000 saatlik ömürdedir).

Inno Spot LED' in hafif-ağırlıklı ve küçük boyutu, ona muazzam bir taşınabilirlik kazandırıyor ve her boyuttaki eğlence sistemlerinin bir parçası haline gelebilmesine olanak sunuyor. Özellikleri etkileyici yerleşik ışık şovları ile toplandı ve Sound Active ya da Master/Slave mod linki ile kullanıldığında, 10 DMX kanalı, 4-Buton LED DMX menü, Karartma, Shutter ve Gobo Shake efekti sunuyor. Inno Spot LED, sahip olduğu yerleşik programları ile Sound Activation vasıtasıyla, bir DMX Controller ile ya da ADJ UC3 kullanımı-kolay controller ile kontrol edilebilir.

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.