ADJ Mega TRIPAR Profile

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Mega TRIPAR Profile
Stok 50

Genel Bakış

Mega TRIPAR Profile     ADJ Mega TRIPAR Profile, sahne ışıklandırması ve herhangi parti ışıklandırmasına etkileyici hava katmak için tasarlanmıştır. ADJ Mega TriPar Profile, compact, düşük çizgili par, üst-ışıklandırma,...
Mega TRIPAR Profile
 
 

ADJ Mega TRIPAR Profile, sahne ışıklandırması ve herhangi parti ışıklandırmasına etkileyici hava katmak için tasarlanmıştır.


ADJ Mega TriPar Profile, compact, düşük çizgili par, üst-ışıklandırma, sahne ışıklandırması ve herhangi parti ışıklandırmasına etkileyici hava katmak için tasarlanmıştır. Akıllıca dizayn edilmiş bu Par, zemine direkt yerleştirilebilir ya da güç & DMX In ve Out larının donanıma tam yerleşen yapısı sayesinde truss sistemine montaj demirine ihtiyaç duyulmadan monte edilebilir.

Mega TriPar Profile, sabit RGB Renk Harmanı sunar, 40-derece ışın açılı, 6 çalışma modu (DMX Sound Active ve Master/Slave dahildir) ve 7 DMX Kanal moduna sahiptir, böylelikle çeşitli bir programlama seçeneği sunulmuştur. Kullanıcılar, ADJ LED RC kablosuz kumandası ile de (ayrı olarak satılır) Mega TriPar Profile' ı kontrol edebilirler.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.