ADJ Monster Beam Kırmızı, Yeşil, Mavi, Kehribar & Beyaz Işınlara Sahip LED DMX Moonflower Efekti

Marka:ADJ
Ürün Kodu: Monster Beam
Stok 50

Genel Bakış

    Kırmızı, Yeşil, Mavi, Kehribar & Beyaz Işınlara Sahip LED DMX Moonflower Efekti     ADJ Monster Beam , ünite etkileyici ışık şovlarına sahiptir ya da kullanıcılar efekti sese duyarlı ya da DMX modda çalıştırabilir. ADJ M...

 

 

Kırmızı, Yeşil, Mavi, Kehribar & Beyaz Işınlara Sahip LED DMX Moonflower Efekti
 

 
ADJ Monster Beam , ünite etkileyici ışık şovlarına sahiptir ya da kullanıcılar efekti sese duyarlı ya da DMX modda çalıştırabilir.

ADJ Monster Beam, yüksek çıkışlı bir Moonflower efektidir, oldukça sıkı ışınlar oluşturur. 25 adet 1 W LED ler (5x Kırmızı, 5x Yeşil, 5x Mavi, 5x Kehribar ve 5x Beyaz) tarafından çalıştırılır. Bu ünite etkileyici ışık şovlarına sahiptir ya da kullanıcılar efekti sese duyarlı ya da DMX modda çalıştırabilir.

Monster Beam, kullanıcıların yerleşik özellikleri kolayca yönlendirebilmesi için arka panelinde 4-butonlu bir DMX LCD ekran ile ekipmanlandırılmıştır. Bu ünite, arka panelinde DMX ve güç linkleme oluşturur, ayrıca sahip olduğu boyunduruk vasıtasıyla cihazı truss a ekleyebilir ve güvenlik döngüsü sayesinde güvenlik kablosu ile montajı sağlamlaştırabilirsiniz.

Monster Beam, kullanımı-kolay UC3 el kumandası ile uyumludur, 29-derece ışın açısına sahiptir ve sadece 40 W maksimum güç harcar.


 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.