ADJ RICOCHET 20 Watt LED Tarayıcı / Lazer Simülatörü

Marka:ADJ
Ürün Kodu: RICOCHET
Stok 50

Genel Bakış

20 Watt LED Tarayıcı / Lazer Simülatörü     ADJ Ricochet, yüksek enerjili hibrit bir 20W LED Tarayıcı / Lazer simülatörüdür. Hassas steeper motorları ve çift aynaları, geniş alanı kapsayan ışın, koni ve dalga stilinde efektleri olan sa...

20 Watt LED Tarayıcı / Lazer Simülatörü
 
 

ADJ Ricochet, yüksek enerjili hibrit bir 20W LED Tarayıcı / Lazer simülatörüdür. Hassas steeper motorları ve çift aynaları, geniş alanı kapsayan ışın, koni ve dalga stilinde efektleri olan saf ışıklandırma heyecanı yaratır.

Kullanıcılara stimüle edici ışık gösterileri yaratmada yaratıcılık sunan 29 dahili modeli, 10 rengi ve 6 gösteri modu vardır. Ricochet 3 çalışma moduna (sound active, gösteri modu veya DMX), 2 DMX kanal moduna (12 & 15 kanal, 4 butonlu bir DMX kontrol menüsüne sahiptir ve model zoom ile dönme efekti sunar.

120V üzerinde 16 tesisat veya 230V üzerinde 30 tesisat IEC In/Out konektörleri ile zincirleme bağlanabilir. Tesisat, 41W'luk oldukça düşük güç tüketimine ve güvenlik kablosuna bağlamak için arka panelde emniyet askısına sahiptir.  ADJ UC IR kullanımı kolay uzaktan kumanda ile de uyumludur (ayrı satılır)


 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.