ADJ TRIBAR Spot 6 Kafalı LED Pinspot Sistemi

Marka:ADJ
Ürün Kodu: TRIBAR Spot
Stok 50

Genel Bakış

6 Kafalı LED Pinspot Sistemi       ADJ TRIBAR Spot , sahneler ve dans pistleri için dizayn edilmiştir ve truss ya da tripod standları üzerine monte edilebilir. ADJ TRIBAR SPOT, 6-kafalı LED Pinspot sistemidir, 5-Watt...

6 Kafalı LED Pinspot Sistemi
 
 
 

ADJ TRIBAR Spot , sahneler ve dans pistleri için dizayn edilmiştir ve truss ya da tripod standları üzerine monte edilebilir.


ADJ TRIBAR SPOT, 6-kafalı LED Pinspot sistemidir, 5-Watt TRI LED ler tarafından çalıştırılır. Spot masaları, duvarlar, sahneler ve dans pistleri için dizayn edilmiştir ve truss ya da tripod standları üzerine monte edilebilir.

Her Pinspot DMX vasıtasıyla ayrı ayrı olarak kontrol edilebilir. Donanımın karartma, yanıp-sönme ve 32 yerleşik renk makrolarını kontrol edin. Her Pinspot kullanıcı tarafından karar verilen açı içinde manuel olarak kurulmalıdır. TRIBAR SPOT, seçilebilir 7 DMX kanal moduna ve 6 adet çalışma moduna sahiptir. Yerleşik programları kullanılarak, ayrıca, Sound Active mod içinde de çalıştırılabilir.

TRIBAR SPOT 12-derece sıkı ışın açısına sahiptir ve yerleşik programları, DMX Controller ya da ADJ LED RC kablosuz uzaktan kumanda (ayrı olarak satılır) kullanılarak Sound Active mod içinde çalıştırılabilir.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.