ADJ VPAR PAK

Marka:ADJ
Ürün Kodu: VPAR PAK
Stok 50

Genel Bakış

VPAR PAK        ADJ VPar Pak, iki adet VPAR LED Parı, yumuşak ekipman çantası ve IR kablosuz kumandası olan kompakt, alçak profilli LED Par kitidir.  VPar, üst aydınlatma ve sahne aydınlatması için tasarlanmıştır ve he...

VPAR PAK 
 
 
 

ADJ VPar Pak, iki adet VPAR LED Parı, yumuşak ekipman çantası ve IR kablosuz kumandası olan kompakt, alçak profilli LED Par kitidir. 


VPar, üst aydınlatma ve sahne aydınlatması için tasarlanmıştır ve her partiye renk ve heyecan katacaktır. Bu tesisatın kendine has bir "düz oturma" tasarımı vardır, bu tasarımı sayesinde doğrudan zemine veya kirişe makas kelepçesi olmadan yerleştirilebilir çünkü güç ve DMX giriş/çıkışları tesisatın arkasında değil yan tarafında konumlandırılmıştır.

VPar, yumuşak RGBA Renk Karışımı sunar, 40 derecelik ışın açısı, 15 dahili renk makroları, 5 çalışma modu (DMX, Sound Active ve Master/Slave dahildir) ve çeşitli programlama opsiyonları için 8 DMX Kanal modu vardır. Kullanıcılar ayrıca renk ve LED Parların fonksiyonlarını değiştirmek için dahili ADJ LED RC' IR kablosuz kumandayı da kullanabilirler.
 
 

Pakete şunlar dahildir


 
  • 2x VPAR LED Parları
  • 1 adet yumuşak ekipman çantası
  • 1 Adet ADJ LED RC2 IR Kablosuz Kumanda

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.