ADJ WiFly Par QA5 Jarj Edilebilir Lityum Batarya Gücü İle Çalışan Kompakt Boyama Ünitesi

Marka:ADJ
Ürün Kodu: WiFly Par QA5
Stok 50

Genel Bakış

Jarj Edilebilir Lityum Batarya Gücü İle Çalışan Kompakt Boyama Ünitesi     ADJ WiFLY Par QA5; şarj-edilebilir lityum batarya gücü ile çalışan; kompakt Boyama Ünitesidir. ADJ' nin WiFLY Vericisi ve kablosuz DMX ile kontrol edilir. Sahne y...

Jarj Edilebilir Lityum Batarya Gücü İle Çalışan Kompakt Boyama Ünitesi

 
 

ADJ WiFLY Par QA5; şarj-edilebilir lityum batarya gücü ile çalışan; kompakt Boyama Ünitesidir. ADJ' nin WiFLY Vericisi ve kablosuz DMX ile kontrol edilir. Sahne ya da duvar boyaması için idealdir, artı olarak güç ya da DMX kablo sınırlandırması olmadan üniteyi istediğiniz yere yerleştirme özgürlüğüne sahip olursunuz. Yerleşik bataryası 6 saate kadar şarjlı bir şekilde çalışır, ful olarak şarj edilmiş olması gerekir. WiFLY' ın Vericisi yaklaşık 122 metre mesafede iletişim kurabilir.

5 adet 5 Watt RGBA Quad LED ler (Kırmızı, Yeşil, Mavi & Kehribar) ile çalışır, böylece zengin renk tonları ve sakin renk harmanı oluşturur.
Ünite ortalama 50.000 saat ömürlü LED ler kullanır ve güç kullanımı max 55 W tır. DMX adresleme, ünitenin 4-düğmeli LED ekranından değiştirilebilir ya da bir DMX kontrol paneli vasıtasıyla DMX kablolama ya da ADJ' nin kendi-başına çalışan WiFLY Vericisi veya WiFLY RGB8C DMX kontrol ünitesi (ayrı olarak satılır) ile kontrol edilebilir. WiFLY Par QA5 AC ya da DC güç ile çalışır. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.