American Audio RADIUS 3000 Profesyonel CD/MP3 Çalar

Ürün Kodu: RADIUS 3000
Stok 100

Genel Bakış

Profesyonel CD/MP3 Çalar     Radius 3000, MIDI becerileri ile donatılmış profesyonel CD/MP3/WAV oynatıcıdır, böylece DJ ler en beğendiği müzik playback yazılımlarını kontrol edebilirler. Geniş, 6 inç (150 mm)...
Profesyonel CD/MP3 Çalar

 
 
Radius 3000, MIDI becerileri ile donatılmış profesyonel CD/MP3/WAV oynatıcıdır, böylece DJ ler en beğendiği müzik playback yazılımlarını kontrol edebilirler. Geniş, 6 inç (150 mm) bir jog wheel e sahiptir, yerleşik 9 adet DSP efektleri bulunur ve geniş bir parlak ekran parça ve sanatçı isimlerini gösterir. Radius 3000, jog wheel etrafında dönen ve CD/MP3/WAV disc in çalarken nerede olduğunu referans eden beyaz bir LED görsel marker ekranına sahiptir.

Ayrıca Radius 3000, sadece en yüksek kalitede CD çalarların sahip olduğu özellikleri barındırır: Slot yükleyen CD Sürücü, Hızlı CD/MP3/WAV disk tanıyabilme, SD Card ve USB input lar, Gelişmiş Parça Araması (biri çalarken, yeni bir parça araması), 10 saniyelik Antishock hafızası, Hatasız Loop, 3 adet Flash Başlatma butonları, Dijital BPM Sayacı ve Dijital Çıkış (S/PDIF) gibi.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.