Ateis DIVA8MS 8 Bölgeli Anons Kontrolü

Marka:Ateis
Ürün Kodu: DIVA8MS
Stok 100

Genel Bakış

Ateis DIVA8MGII 8 Bölgeli Anons Kontrolü     DIVA8S, DIVA8MG2 ana birimi için bir Slave birimidir. Bu sistemde eklenen her Slave ünitesi için 8 bölgeleri ile çağrı bölgelerinin sayısını artırır. Köle birimlerinin sayısı...
Ateis DIVA8MGII 8 Bölgeli Anons Kontrolü
 

 
DIVA8S, DIVA8MG2 ana birimi için bir Slave birimidir. Bu sistemde eklenen her Slave ünitesi için 8 bölgeleri ile çağrı bölgelerinin sayısını artırır. Köle birimlerinin sayısı kadar 128 bölgelerinin tam bir sistem (ana artı kölelerin) anlamına gelir.
DIVA8 sisteminin bir parçası olarak, DIVA8S Slave ünitesi mevcut standartlara uygundur.
DIVA8S Slave ünitesi de giriş ve çıkış kontakları miktarını uzanır. Bu 9 alarm girişi kuru kontak veya voltaj (yazılım ayarı), 8 lojik giriş kontakları, 2 harici hata girişi kontaklar ve 8 çıkış kontakları tarafından tetiklenir içerir.
DIVA8S Slave ünitesi, her amplifikatör kanalı (ses ve müzik) ses gücü (100 V) 1000 W olan ana ünite ile aynı güç kapasitesi sunuyor.
Maksimum esneklik için, ana birim amplifikatörleri tüm köleler ile güçlerini paylaşabilir veya ek amplifikatör kanalları daha fazla çıkış gücü gereklidir sisteme eklenebilir. 100 V amplifikatör sinyali sadece 100 V sinyal otobüsü oluşturmak için köle bağlantılıdır. Kablolama örnekleri için şekil 1 ve 2 Bkz.
DIVA8 Sistemde tüm bölgeleri ve amplifikatör kanalları sürekli (yazılım ayarı) izlenebilir.
DIVA8M Ana ünitesi ve DIVA8S Slave ünitesi gibi doğrudan bir pil yedekleme olarak 24 VDC tarafından 110 V-230 V veya güç ile temin edilebilir. DIVA8M Ana ünitesi ve DIVA8S Slave ünitesi kalkanlı CAT5 kablo kullanılarak bağlanır.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.