Beyerdynamic A 200 P Taşınabilir DAC / Kulaklık Amplifikatörü

Ürün Kodu: A 200 P
Stok 100

Genel Bakış

Taşınabilir DAC / Kulaklık Amplifikatörü   Son-teknoloji barındıran, taşınabilir DAC / kulaklık amplifikatörü. Sıkça kayıp olan müzik kalitesini sinyale yeniden kazandırarak, bağlandığı MP3 vb. çalarl...
Taşınabilir DAC / Kulaklık Amplifikatörü
 


Son-teknoloji barındıran, taşınabilir DAC / kulaklık amplifikatörü. Sıkça kayıp olan müzik kalitesini sinyale yeniden kazandırarak, bağlandığı MP3 vb. çalarlar ve taşınabilir cihazlar arasında dijital ses bilgisi sinyal aktarımı yapar. A 200 p, sadece taşınabilir ses kaynakları için geliştirilmiş olup, beyerdynamic' in T 51 p gibi popüler ürünlerinin ful potansiyelini kullanamadığı bir yere, etkili bir çözüm getirmiştir. Dikkat gerektiren ses talepleri ile buluşan bu ürün, taşınabilir cihazlarınızla yaptığınız müzik dinleme deneyiminiz için önemli ölçüde etkili bir ses üretiyor.

HI-FI DENEYİMİ, STANDART SES ÇEVRESİNDE

Daha önce duyulmamış detaylar, daha iyi konturlar ve daha derin bass üretimi yanında neturel enstruman ve vokal üretimi kadar etkileyici aktarım, standart taşınabilir ses, doğru bir hi-fi deneyimi içinde sunuluyor.

HAFİF-AĞIRLIKLI VE COMPACT CEP FORMATI

55 x 55 x 13 mm boyutlarıyla, A 200 p oldukça compact ve hafif-ağırlıklıdır. Cebinize kolaylıkla sığabilir ve kulaklık çantanızda muhafaza edebilirsiniz.

APPLE VE ANDROID İLE UYUMLU

A 200 p, Lightning konnektörü ile iPhone, iPod, iPad, Android akıllı telefonlar ya da Android 4.1 / Micro-USB USB ses çıkışı vasıtasıyla tablet bilgisayarlar gibi belli başlı taşınabilir playback cihazları ile çalışır. Ayrıca, Mac ve Windows bilgisayarlara USB vasıtasıyla bağlayabilirsiniz. A 200 p, şu an piyasadaki, tüm bu cihazlarla dijital bir seviyede çalışan, EN KÜÇÜK taşınabilir DAC ve amplifikatördür.

 

  • 3.5 mm stereo jack kulaklık bağlantısı
  • 135 seviye ile ses seviyesi kontrolü
  • Şarj, çalışma ve ses seviyesi için LED ekran
  • Müzik playback/pause ve önceki ve sonraki seçimleri ile 3 butonlu kontrol
  • On/Off düğmesi, kilitleme fonksiyonu ile
  • 24-bit çözünürlük ve 96 kHz sampling frekansında DAC
  • Yerleşik, şarj-edilebilir batarya, yaklaşık 11 saat kullanım süresi
  • Net Ağırlık: 51 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.