Beyerdynamic MC 910 Küçük Diyaframlı Kondenser Mikrofon

Ürün Kodu: MC 910
Stok 100

Genel Bakış

Küçük Diyaframlı Kondenser Mikrofon     Çok-yönlü bir karakteristik sağlayarak, neturel ses üretir ve titiz bir dizayna sahiptir. MC 910' un özelliklerinde 30 - 20.000 Hz arası geniş frekans ceva...
Küçük Diyaframlı Kondenser Mikrofon
 
 
Çok-yönlü bir karakteristik sağlayarak, neturel ses üretir ve titiz bir dizayna sahiptir. MC 910' un özelliklerinde 30 - 20.000 Hz arası geniş frekans cevabı ve 69 dB SPL bulunur.

MC 910 stereo ve surround kayıt uygulamalarında ana mikrofon olarak kullanılabilir ve ayrıca vokal ya da çeşitli enstrumanlar için yakın mikrofonlama uygulaması için idealdir. Tiz-frekans boost u sayesinde, uzak mesafelerden de açık ve naturel bir ses üretilir. Omnidirectional kapsülü üzerinden, tiz frekans eksen dikkati dengelenir. 15 dB etrafında çok yüksek ses basınç seviyesi ile kullanılabilir. 6 dB/oktav seçilebilir low-cut filtresi, 250 Hz altında tekrarlanabilir ses varyantı üretir.

WS 101 (ayrı olarak satılır) ile uyumlu MC 910, bu koruma materyali vasıtasıyla konuşma ve vokaller için kullanılabilir. MC 910, 11 - 52 V arasında phantom power ile çalışır ve canlı ya da stüdyo uygulamaları için uygundur.
 

Genel Özellikler

  • Omnidirectional polar pattern
  • Seçilebilir ön-zayıflama -15 dB
  • Seçilebilir bass roll-off filtre, 6 db/oktav, 250 Hz' de
  • Eksende, hafif, tiz boost u

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.