Beyerdynamic OPUS 669 SET UHF Tekli El Tipi Telsiz Mikrofon

Ürün Kodu: OPUS 669 SET
Stok 100

Genel Bakış

UHF Tekli El Tipi Telsiz Mikrofon       Bu, çok-yönlü mikrofon vokal ve konuşma uygulamaları içindir. SDM 669 el vericisi, birbirileriyle değiştirilebilen DM 969 mikrofon kafaları ile uyumludur ve temiz ...
UHF Tekli El Tipi Telsiz Mikrofon
 
 
 

Bu, çok-yönlü mikrofon vokal ve konuşma uygulamaları içindir. SDM 669 el vericisi, birbirileriyle değiştirilebilen DM 969 mikrofon kafaları ile uyumludur ve temiz ve dengeli bir ses vermek için tasarlanmıştır.

 
 

Setin İçindekiler

 

  • NE 600 S true diversity alıcı
  • SDM 669 el vericisi
  • Bataryalar
  • Raf montaj materyali
  • Koruyucu Çanta
 
Opus 600 kablosuz sistemi, sahne performansçıları ve küçük uygulamalar (oteller, spor merkezleri vs.) için önerilir. Tüm teknoloji ve aktarım kalitesi ihtiyaçlarını barındıran bir sistemdir.

Opus 600 kablosuz sistemi, otomatik frekans kurma fonksiyonu ile ekipmanlandırılmıştır, 16 adet ön-ayarlı-programlı UHF frekans ayarlarına sahiptir ve her frekans aralığı için (yönetmeliklere bağlıdır) 16' ya kadar kanal ile çalıştırılabilir, simultane ve parazitsiz. En son true-diversity teknolojisi, pilot sinyal saptaması ve ayarlanabilir susturma ile güvenilir bir aktarım ve gürültüsüz görüşme sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.