Beyerdynamic TG D58C Davul Mikrofonu

Ürün Kodu: TG D58C
Stok 100

Genel Bakış

Davul Mikrofonu       TG D58c condenser mikrofonun üzerindeki patentli mikrofon klipsinin pratik avantajları; raf tom ları, snare davulları ya da perküsyon enstrumanları ile kullanılırken bile çabuk adapte olmasıdır:...
Davul Mikrofonu
 
 
 
TG D58c condenser mikrofonun üzerindeki patentli mikrofon klipsinin pratik avantajları; raf tom ları, snare davulları ya da perküsyon enstrumanları ile kullanılırken bile çabuk adapte olmasıdır: mikrofon çabuk ve güvenli bir şekilde montajlanıp, pozisyonlandırılabilir.

Dengeli frekans cevabı hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Yerleşik pre-amplifikatörleri sayesinde harici birimlerin kullanılmasına gerek yoktur. Daha erken bir model olan Opus 88 ile kıyaslandığında daha yüksek seviyelerde üretim yapar ve ayrıca yeni tasarımından bahsedilecek olursa; düşük-rezonans tutan haznesi, elsatik kapsül süspansiyonu, geliştirilmiş SPL seviyesi ve teknik değerleri sayesinde 44 voltun altındaki değerlerde phantom power kullanılsa bile bu üründen etkileyici bir sonuç almak mümkündür.


  • Optimum tiz-frekans üretimi için uygun pozisyonlanmış treble rezonatör
  • Sisteme dahil edilmiş ikinci bir treble rezonatör
  • Frekans bağımsızlığına sahip polar pattern için özel ses delikleri

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.