Beyerdynamic TG V50DS Vokal İçin Dinamik El Mikrofon

Ürün Kodu: TG V50DS
Stok 100

Genel Bakış

Vokal İçin Dinamik El Mikrofon       Vokal mikrofonlaması için yeni bir standart getirme yönünde olan bu mikrofon, rahatsızlık veren bir etki yaratmayarak kabul edilebilir bir güçte ses üretimi sağlıyor ...
Vokal İçin Dinamik El Mikrofon
 
 
 

Vokal mikrofonlaması için yeni bir standart getirme yönünde olan bu mikrofon, rahatsızlık veren bir etki yaratmayarak kabul edilebilir bir güçte ses üretimi sağlıyor - TG V50d ve TG V50d s için aynı temel geçerlidir.

Düzgün dizayn ve sağlam yapısıyla oluşmuş kombinasyonu, sahne için mükemmel, kabul edilebilir ses seviyesi TG V50d' yi vazgeçmek istemeyeceğiniz, güvenilir bir eşlikçi haline getiriyor.

Prova odasında olun ya da herhangi bir boyuttaki sahnede, dinamik TG V50d çok iyi tonlanmış bir vokal mikrofonudur. Özellikle dikkate değeri; hem güçlü hem de naturel olan dengeli sesidir, oldukça geniş pick-up aralığı cardioid polar pattern inin bir etkisidir ve feedback e karşı yüksek engeli; ürünle ilgili tüm izlenimi; tutuşu, sağlamlığı, görünüşü ve dokunuşu ile seçkin bir hale getirmiştir. TG V50d' nin dakikliği de ayrıca etkileyicidir - eklediğiniz, high-pass filtre ile hazır duruma gelir. Bu avantajları lead ve back vokalde kullanmayı tercih edenler için yeterli olup, tüm müzik tarzlarında kullanılabilir, profesyonel ses sistemleri şirketlerinin elinde bulunması gereken ve ses teknikerleri için ideal bir üründür.

TG V50d de, TG V50d s deki gibi bir düğme bulunur. Bu düğme, gömülü bir seçicidir, kilitlenebilir ve ses çıkartmaz.

 
 
  • Diyaframın arkasındaki iyi-tonlanmış ses seviyesi, diyafram titreşimlerini serbest bırakır ve bas cevabını geliştirir
  • Tiz frekans aralığını yükseltmek için Treble rezonatörü
  • Maksimum feedback engeli için özel ses delikleri vardır

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.