Beyerdynamic TG V90R Dinamik Ribbon Tip Vokal Mikrofon

Ürün Kodu: TG V90R
Stok 100

Genel Bakış

Dinamik Ribbon Tip Vokal Mikrofon       Ribbon mikrofonlar her zaman beyerdynamic' in özel ürünleri olmuştur; birçok öncünün devamını getiren beyerdynamic bu geleneği TG V90r ile sürdürmüştür. Sakin, tem...
Dinamik Ribbon Tip Vokal Mikrofon
 
 
 

Ribbon mikrofonlar her zaman beyerdynamic' in özel ürünleri olmuştur; birçok öncünün devamını getiren beyerdynamic bu geleneği TG V90r ile sürdürmüştür. Sakin, temiz ve inanılmaz bir naturel ses üreten bu ürün, uyumlu bir dizayna ve sağlam bir yapıya sahiptir - bu benzersiz karakteristikleri TG V90r den alabilirsiniz.

Dünyada sadece ribbon mikrofonların, sahnede canlı vokaller için kullanılsa bile diğer mikrofonların yanında sivrilmesi gibi, TG V90r Touring Gear serisinin ilgi çeken bir ürünüdür. Bu ürün, efsanevi M 500' ün temiz ve ribbon mikrofonun her zaman sade sesine sahip, yüksek feedback kontrolü ve istenen sağlamlık getirisinin yeni yorumudur. Bu yenilik, cardioid polar pattern i barındıran yeni bir sistem tarafından, ribbon mikrofon için kabul edilebilir, yüksek çıkış seviyeleri sahne için uyumlu yapısı ile mümkün hale gelmiştir. 2 mikrometre inceliğinde saf alüminyum ribbon, kabul edilebilir bir tesir doğruluğu ve seçkin transient davranışı yaratır. Hiçbir başka mikrofon TG V90r gibi sesi çeşitlilikle hafifleştiremez - özel bir şeyler isteyen vokalistler tarafından seçilmesinin sebeplerinden biridir. Zanaatçilerinin ilave ettiği yüksek-kalitesi, seçkin dizaynı ve özel yüzey işlemesi ile TG V90r' yi daha etkileyici hale gelmiştir.

TG V90r' nin sahip olduğu kompleks ses labirenti, diyaframı altında gizlidir ve elle yerleştirilen yaklaşık 2 mikrometre inceliğinde saf alüminyum ribbon ile var olur.


 
 
  • Bas üretimini arttırmak için diyafram arkasında genişletilmiş alan vardır
  • Özel akustik labirenti ve yüksek-teknolojili akustik düzeni ile yapılmış kombinasyonu optimum tonlama yapar
  • Çok-seviyeli pop koruması gibi Treble rezonatörlü ribbon, sakin bir tiz-frekans üretiminde görev alır

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.