Communıty RSH 462 Sıva Üstü Hoparlör

Marka:Community
Ürün Kodu: RSH 462
Stok 100

Genel Bakış

Sıva Üstü Hoparlör     RSH-462 korna/sürücü sistemi ile bütünleştirilerek tasarlanmıştır, tek-başına, ses-aralığı sound desteği ve anons/sinyali uygulamalarında kullanılır. RSH-462 dengeli bir performans içinde odaklana...
Sıva Üstü Hoparlör
 

 
RSH-462 korna/sürücü sistemi ile bütünleştirilerek tasarlanmıştır, tek-başına, ses-aralığı sound desteği ve anons/sinyali uygulamalarında kullanılır. RSH-462 dengeli bir performans içinde odaklanan, dayanıklı ve oldukça yüksek çıkışlı ses projeksiyonu üretir. Korna takımının bir kısmı el-yapımı FocusedArray™ dalga-yapısına sahiptir, ince-döküm, takviyeli fiberglass optimum performans sağlar. İç-devre gücü ve fiberglass yapı sağlamlığı; sonik verimliliği ses enerji kaybını önleyerek yükseltir. Hoparlör sistemi hava-şartlarına dayanıklı bir şekilde üretilmiştir.

Sıkıştırıcı sürücüler yüksek çıkışlı, yüksek duyarlılıklı hoparlörlerdir. İleriye dönük diyafram ile yapılandırılmış ve ses bobinini izole ederler. Tek-parça, metalik olmayan diyafram/süspansiyon nem, kir ve aşındırıcı çevresel faktörlere karşı kabul edilebilir bir rezistans sunar. Geniş alan, düşük sıkıştırma faz ucu ve geniş mıknatıs yapısı, yüksek çıkışlarda yüksek verimlilik ve düşük güç tüketimi sağlarken, son derece düşük distortion sergiler. Fiberglass bir arka muhafaza, sürücüleri hava ve aşındırıcı şartlardan korur. Hava-şartlarına dayanıklı montaj demirleri hoparlör sistemine dahil edilmiştir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.