Community R.15COAX 6.5'' 2 Yollu Dış Mekan Hoparlör

Marka:Community
Ürün Kodu: R.15COAX
Stok 100

Genel Bakış

6.5" 2 Yollu Dış Mekan Hoparlör   R.15COAX, iki-yollu, full-range hoparlör sistemi, hava-şartları için direnç ihtiyacı olan uygulamalarda, yüksek kalitede ses ve müzik üretimi yapması için dizayn edilmiştir. Aynı zamanda, z...
6.5" 2 Yollu Dış Mekan Hoparlör

 
R.15COAX, iki-yollu, full-range hoparlör sistemi, hava-şartları için direnç ihtiyacı olan uygulamalarda, yüksek kalitede ses ve müzik üretimi yapması için dizayn edilmiştir. Aynı zamanda, zorlu çevresel koşullarda uzun-süreli kullanım için ve normalde iç-mekan hoparlörlerinden alınan performansı üretmesi için tasarlanmıştır. R.15COAX; 1 adet 1.25 inç çıkışlı HF sıkıştırıcı sürücüsü ve 1 adet 6.5 inç karbon halka koni LF sürücüsüne sahiptir. HF takımı, LF sürcüsünün oluşturduğu geniş 100 derece kapsama ve düşük distortion ile birlikte koaksiyel olarak montajlanmıştır. Flange' ı az olan koni dizayn, konik bir alanda, nerdeyse tipik bir 8 inç sürücü konisine eşdeğer bir üretim yapar.

Müzik/Ses düğmesi, cevap sunumu, kutu yüzeyinde seçilebilir şekliyle ilave bir uygulama esnekliği sağlar. Bu dizayn, Community' nin özel Tru-Phase™ faz ucunu kullanarak, geniş yayılım, düşük distortion ve anlaşılabilirlik artışı üretir. Sızdırma yapmayan muhafazası, ayrıca, sistemin tüm parçalarını hava-koşullarına karşı ileri bir seviyede korur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.