Community R.35-3896 8'' Üç Yollu Dış Hoparlör

Marka:Community
Ürün Kodu: R.35-3896
Stok 100

Genel Bakış

8" Üç Yollu Dış Hoparlör   R.35-3869, üç-aksiyel, 3-yollu, full-range hoparlör sistemi; hava-şartlarına direnç gösterebilecek şekilde, yüksek kalite ses ve müzik üretimi için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, zorlu çevresel koş...
8" Üç Yollu Dış Hoparlör

 
R.35-3869, üç-aksiyel, 3-yollu, full-range hoparlör sistemi; hava-şartlarına direnç gösterebilecek şekilde, yüksek kalite ses ve müzik üretimi için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, zorlu çevresel koşullarda uzun-süreli kullanım için ve normalde iç-mekan hoparlörlerinden alınan performansı üretmesi için tasarlanmıştır. R.35-3896, Community' nin yenilikçi MultiSource Waveguide™ dizaynı; çıkışı çift midrange sıkıştırma sürücülerinden ve 1 inç çıkışlı HF sürücüsü kombinasyonundan elde eder. Çok iyi bir müzikalite, anlaşılabilirlik ve dağılım tutarlılığı elde edilir. Yüksek çıkış, 3 inç ses bobini, 8 inç karbon halka koni LF sürücü flange-azaltan kare bir dizayn özelliğindedir, böylece tipik bir 10 inç sürücü ile benzer sonuçlar elde edilir. Düşük LF/MR pasif crossover noktası, iyileştirilmiş mid-range pattern kontrolü ve LF cevabındaki flat hali korur.

Müzik/Ses düğmesi ek bir uygulama esnekliği sunar. "Music" ayarı kutu üzerinden flat bir cevap sunar, "Voice" seçeneği ise 5 dB boost ile vokal yansımasını ve anlaşılabilirliğini arttırır. LF konisi NeverWet™ muhafazaya sahiptir, böylece en zor koşullarda zorlanmayan bir performans gerçekleştirir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.