Community R.35COAX 10'' 2 Yollu Dış Mekan Hoparlör

Marka:Community
Ürün Kodu: R.35COAX
Stok 100

Genel Bakış

10" 2 Yollu Dış Mekan Hoparlör   R.35COAX, 2-yollu, full-range hoparlör sistemi, hava-şartlarına karşı direnç gösterebilen dış kasa ile, yüksek kalitede ses ve müzik üretimi için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, zorlu çevresel...
10" 2 Yollu Dış Mekan Hoparlör

 
R.35COAX, 2-yollu, full-range hoparlör sistemi, hava-şartlarına karşı direnç gösterebilen dış kasa ile, yüksek kalitede ses ve müzik üretimi için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, zorlu çevresel koşullarda uzun-süreli kullanım için ve normalde iç-mekan hoparlörlerinden alınan performansı üretmesi için tasarlanmıştır. R.35COAX; 1 adet 1.25 inç çıkışlı HF sıkıştırma sürücüsü ve 1 adet 10 inç koni LF sürücü ile 1 adet 2 inç ses bobinine sahiptir. HF takımı, LF sürücüsünün oluşturduğu 90 derece kapsama ve düşük distortion ile birlikte koaksiyel olarak montajlanmıştır. Karbon halkalı koni dizayn, konik bir alanda tipik bir 12 inç sürücü konisiyle benzer bir üretim gerçekleştirir.

Müzik/Ses düğmesi kasa üzerinden seçilebilir bir flat cevap ya da 3 dB boost ile vokal anlaşılabilirliğini arttırarak ilave bir uygulama esnekliği yaratır. Bu dizayn Community' nin özel Tru-Phase™ faz ucunu kullanarak; geniş yayılım, düşük distortion ve anlaşılabilirlik artışı sunar. LF koni sürücü muhafazası NeverWet™ korumaya sahiptir, böylece hava-şartlarına karşı ful direnç gösterir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.