Microlab SOLO7C 2.0 Siyah Speaker

Marka:Microlab
Ürün Kodu: SOLO7C
Stok 1

Genel Bakış

 Microlab SOLO7C 2.0 Siyah Speaker ; Yüksek ve kaliteli sesine inanamayacaksınız. 110 Watt RMS çıkış gücü sayesinde speakerlar maksimum ses düzeyinde bile net ve kaliteli ses almanızı sağlar. Uzaktan kumandası sayesinde yerinizden kalkmadan müziğin s...
 
Microlab SOLO7C 2.0 Siyah Speaker ; Yüksek ve kaliteli sesine inanamayacaksınız. 110 Watt RMS çıkış gücü sayesinde speakerlar maksimum ses düzeyinde bile net ve kaliteli ses almanızı sağlar. Uzaktan kumandası sayesinde yerinizden kalkmadan müziğin ses seviyesini ayarlayabilir bass ve tizz tonlarında değişiklik yapabilirsiniz. 3D Stereo ses özelliği sayesinde film izlerken, müzik dinlerken kaliteli sesin tadını çıkartın !
 
 
Microlab SOLO7C 2.0 Siyah Speaker ; 556 X 391 X 651mm kullanışlı boyutlarda özen ile tasarlanmıştır. İsteğinize uygun olarak speakerların ön yüzeyinde bulunan bez kaplı koruma çıtaları çıkarıp hoparlörler görinecek şekildede kullanabilirsiniz.
 

 Microlab SOLO7C 2.0 Siyah Speaker ; Ana kolon üzerinde bulunan 3 Adet analog kontrol tulu sayesinde sesi açıp-kısabilir, çalan müziğin bass ve tizz ayarlarını yapabilirsiniz. Bu sayede zevkinize uygun tonda ayarlayıp keyifle müzik dinlemenize imkan tanır!
 
 
Microlab SOLO7C 2.0 Siyah Speaker ; Ana speaker arkasında bulunan bağlantı bölümleri anlaşılabilir bir biçimde dizayn edilmiştir. Rahatlıkla bu bağlantıları kullanarak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Alüminyum alaşımlı metal soğutucu sayesinde cihazınızın uzun süreli kullanımlarda daha az ısınmasını sağlar. Ayrıca cihaz arkasında bulunan 2 Adet giriş sayesinde tüm cihazlarınızı bağlayabilirsiniz! 
 
 
Microlab SOLO7C 2.0 Siyah Speaker ; Her iki kolonda 6.5" boyutlarında 2 Adet 3 Watt woofer ve 1" boyutlarında 1'er adet tizz hoparlör bulunmaktadır. Bu sayede mükemmel ve kaliteli, yüksek ses almanıza olanak tanıyan Solo7C'nin yüksek sesi sizi şaşırtacak! ( Toplam Ses Gücü: 110 Watt RMS )
 
 
Microlab SOLO7C 2.0 Siyah Speaker ; Paket içeriğinde bulunan kumanda ile işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ses açıp, kısabilir bass ve tizz ayarlarını yapabilirsiniz. Kumanda pili paket içeriğinde mevcuttur. 3.5mm Stereo - 2RCA Audio & Altın kaplama uçlara sahip Ses bağlantı kabloları ürününüz ile birlikte size gelmektedir.
 
 
 Teknik Özellikler
AçıklamaSpeaker
Kanal Yapısı2.0
MarkaMicrolab
ModelSOLO7C
RenkSiyah
Ayırma55dB
Bass Güç30 Watt 4 Ohm
Boyut220 x 325 x 558mm
Çıkış Gücü110 Watt RMS
Frekans aralığı
55Hz - 20kHz
Frekans cevabı
55Hz - 20kHz
Giriş
2RCA
Giriş hassasiyeti
440mV
Güç dağılım
55 Watt x 2
Güç Kaynağı
AC 220 - 240V, 50Hz
Nominal empedans
4 ohm
Sinyal / Gürültü oranı
% 0.3 1W 1kHz
Tweeter Güç
10 Watt 6 ohm
Tweeter sürücü tipi
1

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.